Jakie są sposoby na przedłużenie włosów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedłużanie włosów to sposób na tymczasową lub trwałą zmianę długości i tekstury Twoich własnych włosów. Istnieje wiele różnych rodzajów przedłużeń włosów, ale wszystkie mają ten sam cel: dodać objętość, długość i kolor do Twoich naturalnych włosów.

Najpopularniejsze sposoby przedłużania włosów to:

Włosy tape on

Jest to najbardziej podstawowy rodzaj przedłużania włosów. Są to małe kawałki taśmy, które przyklejasz do swoich naturalnych włosów, a następnie układasz jak zwykle. Taśma jest zazwyczaj wykonana z silikonowego materiału, który pozwala na jej zsunięcie pod prysznicem, więc możesz ją łatwo usunąć, gdy zaczniesz odczuwać dyskomfort lub gdy Twoje włosy zaczną prześwitywać. Chcąc skorzystać z takiej metody przedłużania włosów można śmiało udać się na stronę https://violahairextensions.pl/collections/wlosy-tape-on.

Wefting

Weft to pasmo włosów, które jest wplatane w naturalne włosy. Zazwyczaj robi się to za pomocą maszyny, ale można to zrobić również ręcznie. Włosy na wątku mogą być farbowane lub poddane trwałej ondulacji, aby pasowały do włosów naturalnych.

Tkanie peruki

Ta technika jest podobna do tkania, ale zamiast jednego pasma włosów, używa się wielu pasm w rzędach wokół głowy, aby uzyskać pełniejszy wygląd. Metoda ta jest często stosowana przy uzupełnianiu włosów.

Mikrowłóknina

W tej metodzie wykorzystuje się małe warkocze, które są zaplatane na skórze głowy, a następnie zszywane, aby pozostały na niej. Są one podobne do mikrowczepów i warkoczy, ponieważ nie wymagają użycia kleju lub taśmy, aby pozostały na miejscu i są dość łatwe do usunięcia, gdy już wystarczająco odrośniesz od swoich prawdziwych włosów.

Przedłużenia wstępnie wiązane

Przedłużenia można kupić w sklepach kosmetycznych lub na stronie internetowej i są one dostępne w wielu różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swojego naturalnego koloru i długości włosów (lub przynajmniej na tyle blisko, że ludzie nie będą wiedzieć).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wprowadzić w mieszkaniu styl retro?
Dlaczego design z lat 50., 60., czy też 70. ubiegłego wieku jest wciąż tak chętnie brany pod uwagę podczas urządzania […]
Salon – jakich mebli nie może zabraknąć w nim?
Salon – jakich mebli nie może zabraknąć w nim?
Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu. Jest to miejsce, gdzie można się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy, spędzić […]
Projekt łazienki – jak się za niego zabrać?
Projekt łazienki – jak się za niego zabrać?
Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu. Łazienka to miejsce, w którym można się zrelaksować i odprężyć po […]