Jakie wady narządów płciowych koryguje ginekologia estetyczna?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ginekologia estetyczna jest nie tylko sprzymierzeńcem kobiety w sytuacjach, gdy chce ona poprawić wygląd swoich miejsc intymnych. Bywa zbawieniem po groźnych chorobach czy wypadkach, potrafi znacząco poprawić komfort życia i codzienne funkcjonowanie. Zabiegi zaliczające się do tej wymagającej specjalizacji niwelują także ból, poprawiają stan psychiczny wnosząc nową jakość do życia seksualnego. Niestety w społeczeństwie wciąż pokutuje przeświadczenie, że ginekologia estetyczna skupia się głównie na upiększaniu miejsc intymnych. Prawda jest taka, że jest to przede wszystkim leczenie skoncentrowane na korygowaniu wad anatomii.

Współczesne kliniki oferują całą gamę zabiegów od estetyczny po zdrowotne, o czym przekonasz się, zaglądając choćby na https://wirtualnaklinika.pl/chirurgia-plastyczna/.

Najczęstsze zabiegi ginekologii estetycznej

Poprawa plastyki pochwy – wraz z wiekiem i przebytymi ciążami plastyka pochwy się zmienia, zmniejszając satysfakcję ze stosunku. Możemy przywrócić sobie młodość, decydując się na tego typu zabieg.

Korekta warg sromowych – niektóre kobiety decydują się na ten zabieg w wyniku wstydu związanego z mało estetycznym wyglądem ich miejsc intymnych. Taki zabieg znacząco wpływa na zwiększenie pewności siebie i samopoczucie, eliminując poczucie wstydu w sypialni.

Korekta plastyki łechtaczki – kobiety, które nie czerpią pełnej satysfakcji ze stosunków seksualnych ze względu na wrodzoną plastykę łechtaczki, mogą ją poprawić chirurgicznie. Taki zabieg ułatwia osiągnięcie orgazmu, który wcześniej był niemożliwy.

Zabiegów ginekologii plastycznej jest wiele, a ich inwazyjność jest stosunkowo mała. Większość operacji jest możliwa do wykonania przy użyciu znieczulenia miejscowego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kotłownia – elementy i cechy, o których powinieneś wiedzieć
Kotłownia jest miejscem, w którym znajduje się kocioł ogrzewający dom. W przypadku ogrzewania gazowego nie ma konieczności posiadania osobnej kotłowni. […]
Jaki system do ogrzewania domu sprawdzi się najlepiej?
Jaki system do ogrzewania domu sprawdzi się najlepiej?
Do jednych z najważniejszych zadań stojących przed właścicielem domu jest jego skuteczne ogrzanie. Obecnie można to robić na wiele sposobów […]
Co warto wiedzieć przed montażem klatki wentylacyjnej?
Co warto wiedzieć przed montażem klatki wentylacyjnej?
Kratka wentylacyjna to niewielki element pełniący niezwykle istotną funkcję w każdym domu czy mieszkaniu. Zapewnia bowiem właściwy przepływ ciepłego powietrza, […]