Jakie wady narządów płciowych koryguje ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna jest nie tylko sprzymierzeńcem kobiety w sytuacjach, gdy chce ona poprawić wygląd swoich miejsc intymnych. Bywa zbawieniem po groźnych chorobach czy wypadkach, potrafi znacząco poprawić komfort życia i codzienne funkcjonowanie. Zabiegi zaliczające się do tej wymagającej specjalizacji niwelują także ból, poprawiają stan psychiczny wnosząc nową jakość do życia seksualnego. Niestety w społeczeństwie wciąż pokutuje przeświadczenie, że ginekologia estetyczna skupia się głównie na upiększaniu miejsc intymnych. Prawda jest taka, że jest to przede wszystkim leczenie skoncentrowane na korygowaniu wad anatomii.

Współczesne kliniki oferują całą gamę zabiegów od estetyczny po zdrowotne, o czym przekonasz się, zaglądając choćby na https://wirtualnaklinika.pl/chirurgia-plastyczna/.

Najczęstsze zabiegi ginekologii estetycznej

Poprawa plastyki pochwy – wraz z wiekiem i przebytymi ciążami plastyka pochwy się zmienia, zmniejszając satysfakcję ze stosunku. Możemy przywrócić sobie młodość, decydując się na tego typu zabieg.

Korekta warg sromowych – niektóre kobiety decydują się na ten zabieg w wyniku wstydu związanego z mało estetycznym wyglądem ich miejsc intymnych. Taki zabieg znacząco wpływa na zwiększenie pewności siebie i samopoczucie, eliminując poczucie wstydu w sypialni.

Korekta plastyki łechtaczki – kobiety, które nie czerpią pełnej satysfakcji ze stosunków seksualnych ze względu na wrodzoną plastykę łechtaczki, mogą ją poprawić chirurgicznie. Taki zabieg ułatwia osiągnięcie orgazmu, który wcześniej był niemożliwy.

Zabiegów ginekologii plastycznej jest wiele, a ich inwazyjność jest stosunkowo mała. Większość operacji jest możliwa do wykonania przy użyciu znieczulenia miejscowego.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + 16 =