Podstawowe meble cateringowe

Meble cateringowe to konstrukcje przydatne na różnego rodzaju imprezach, w tym zwłaszcza bankietach, przyjęciach weselnych, wieczorowych balach, a także spotkaniach świątecznych oraz integracyjnych. Mogą być ponadto z powodzeniem używane w obiektach hotelowych, kawiarniach czy ogródkach restauracyjnych. Ich podstawową zaletą jest możliwość wykorzystania nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale też w przestrzeniach otwartych (pod gołym niebem).  Dużo mebli cateringowych posiada w swoim asortymencie  internetowy sklep Horeca

Stoły i krzesła to nie wszystko

Meble używane w cateringu charakteryzują się w większości wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i doskonałą stabilnością. Podstawowym ich rodzajem są oczywiście składane stoły, które służą do podawania rozmaitych potraw oraz napojów. Standardowy model ma okrągły lub kwadratowy kształt, jest wyjątkowo lekki (mobilny), łatwy w czyszczeniu i wyposażony w gumowe stópki ograniczające do minimum ryzyko zarysowania podłogi.

Do omawianych konstrukcji zaliczamy również krzesła i ławki dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Zapewniają one gościom wygodne miejsce do siedzenia, a wykonane są zazwyczaj z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz elementów stalowych pomalowanych proszkowo. Oprócz tego na imprezach wykorzystywane są powszechnie: wózki kelnerskie dwu- i trzypółkowe ze stali nierdzewnej (do przewożenia jedzenia), lampy wiszące LED, halogenowe parasole grzewcze (montowane na podwieszanym suficie bądź ścianie), szafy gastronomiczne (przelotowe i nieprzelotowe), a nawet niewielkie krzesełka z tacą do karmienia małych dzieci.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 1 =