Klasyczne meble w designerskiej formie

Dzisiejsze aranżacje intrygują wykorzystaniem różnych stylów i wariantów kolorystycznych. Często oryginalny efekt finalny uzyskiwany jest poprzez ciekawe połączenie elementów klasyki z nowoczesnością. O takie rozwiązania można się pokusić praktycznie w  każdym pomieszczeniu, ponieważ producenci oferują szeroki asortyment efektownych projektów. W ofertach sklepów nie brakuje nowatorskich produktów wypoczynkowych oraz mebli skrzyniowych. 

Oryginalne wyposażenie w domowych aranżacjach

Praktyczne meble, które wykorzystywane są w domu każdego dnia proponowane są często w designerskich odsłonach. Funkcjonalne wyroby tapicerowane od razu przyciągają uwagę stylem wykończenia i efektownymi detalami. Świetnym przykładem jest stylowy fotel altair, który nawiązuje do klimatu retro. W ramach tej samej kolekcji można dopasować piękną sofę na metalowych nóżkach. Co ważne – klienci mają do wyboru szeroką gamę kolorystyczną, w ramach rozmaitych materiałów obiciowych.

Nowoczesne projekty meblowe to takie wyroby, obok których trudno przejść obojętnie. W ostatnich latach ogromną popularność zyskały szafki RTV, które wykorzystywane są przy projektowaniu ścian medialnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się praktyczne stoliki z drewnianymi nóżkami, które świetnie wpisują się w klimat skandynawskich wnętrz. Bardzo ciekawie prezentują się także projekty industrialne – z metalową podstawą, wykonywane z solidnego litego drewna. Na uwagę zasługują także pojemne komody, które wyposażone są dodatkowo w podświetlenie LED. 

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × cztery =