Jakie zasłony wybrać do kuchni?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W przypadku aranżacji wnętrz ważną rolę odgrywają również dodatki. To one sprawiają, że wnętrze jest przytulne, słoneczne i miłe. Najtrudniej jednak wybrać ozdoby do kuchni, ponieważ obowiązkowe rzeczy gospodarstwa domowego, często zabierają wiele miejsca. Każda kobieta z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że kuchnia bez okna, to jak salon bez sofy, dlatego warto również zadbać o to, aby okno w sercu naszego domu, było jego ozdobą. Zatem jakie zasłony wybrać do kuchni? Na co zwrócić szczególną uwagę? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym krótkim poradniku.

JAKIE ZASŁONY WYBRAĆ DO KUCHNI?

 1. Kuchnia połączona z salonem

  Coraz częściej, szczególnie w mieszkaniach o małej powierzchni, dobrym rozwiązaniem staje się połączenie salonu z kuchnią. Często kanapa w salonie, stanowi również miejsce noclegowe dla gości, dlatego warto wybrać takie zasłony, które wieczorem lub wczesnym rankiem, stłumią wiązki światła. Można rozważyć również firany robione na wymiar, które z pewnością stanowią dodatkową wartość estetyczną.

 2. Kuchnia o małym metrażu

  Jeżeli w naszym mieszkaniu kuchnia jest na tyle mała, że ciężko zmieścić w niej niezbędne rzeczy, warto rozważyć krótkie ozdobne firanki. Okno bez żadnej osłony przed słońcem, czy sąsiadami może powodować uczucie dyskomfortu podczas codziennych czynności. Szczególnie wieczorem, gdy przy zaświeconym świetle wszystko widać.

  Warto dobrać zasłony kuchenne zgodne z jej wystrojem. W zestawieniu z kolorem ścian mogą stanowić ciekawe połączenie, które ożywi każde wnętrze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

 • Janusz 27.09.2018

  Atrakcyjną ofertę, duży wybór i przykładowe aranżacje okna przy pomocy zasłon możesz oglądnąć na stronie: https://www.swiatfiranzaslon.pl/zaslony/ . Jest to mój ulubiony sklep internetowy z zasłonami, firanami i roletami. Materiały, z których wykonywane są zasłony są wysokiej jakości. Już nie raz korzystałem z pomysłów aranżacji okna i zawsze mi się podobało. Nie mam jakiegoś specjalnego zmysłu dekoracyjnego dlatego takie przykładowe aranżacje z zasłonami, które kupiłem są dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co zabrać ze sobą na spływ kajakowy?
Co zabrać ze sobą na spływ kajakowy?
Wiele osób uwielbia spędzać aktywnie wolny czas. Jedni korzystają ze ścieżek leśnych i uprawiają bieganie. Inni znajdują przyjemność w jeździe […]
Leczeniem jakich chorób zajmują się psychiatrzy?
Leczeniem jakich chorób zajmują się psychiatrzy?
Psychiatria jest jedną ze specjalizacji medycznych, która zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób psychicznych i wszelkiego rodzaju zaburzeń. Specjalistyczna pomoc […]
Szkolenia spadochronowe – co to jest i na czym to polega?
Szkolenia spadochronowe – co to jest i na czym to polega?
Warto to umieć Szkolenie spadochronowe to świetny sposób na doświadczenie nieba w zupełnie nowy sposób. Niezależnie od tego, czy chcesz […]