Jakie zasłony wybrać do kuchni?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W przypadku aranżacji wnętrz ważną rolę odgrywają również dodatki. To one sprawiają, że wnętrze jest przytulne, słoneczne i miłe. Najtrudniej jednak wybrać ozdoby do kuchni, ponieważ obowiązkowe rzeczy gospodarstwa domowego, często zabierają wiele miejsca. Każda kobieta z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że kuchnia bez okna, to jak salon bez sofy, dlatego warto również zadbać o to, aby okno w sercu naszego domu, było jego ozdobą. Zatem jakie zasłony wybrać do kuchni? Na co zwrócić szczególną uwagę? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym krótkim poradniku.

JAKIE ZASŁONY WYBRAĆ DO KUCHNI?

 1. Kuchnia połączona z salonem

  Coraz częściej, szczególnie w mieszkaniach o małej powierzchni, dobrym rozwiązaniem staje się połączenie salonu z kuchnią. Często kanapa w salonie, stanowi również miejsce noclegowe dla gości, dlatego warto wybrać takie zasłony, które wieczorem lub wczesnym rankiem, stłumią wiązki światła. Można rozważyć również firany robione na wymiar, które z pewnością stanowią dodatkową wartość estetyczną.

 2. Kuchnia o małym metrażu

  Jeżeli w naszym mieszkaniu kuchnia jest na tyle mała, że ciężko zmieścić w niej niezbędne rzeczy, warto rozważyć krótkie ozdobne firanki. Okno bez żadnej osłony przed słońcem, czy sąsiadami może powodować uczucie dyskomfortu podczas codziennych czynności. Szczególnie wieczorem, gdy przy zaświeconym świetle wszystko widać.

  Warto dobrać zasłony kuchenne zgodne z jej wystrojem. W zestawieniu z kolorem ścian mogą stanowić ciekawe połączenie, które ożywi każde wnętrze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

 • Janusz 27.09.2018

  Atrakcyjną ofertę, duży wybór i przykładowe aranżacje okna przy pomocy zasłon możesz oglądnąć na stronie: https://www.swiatfiranzaslon.pl/zaslony/ . Jest to mój ulubiony sklep internetowy z zasłonami, firanami i roletami. Materiały, z których wykonywane są zasłony są wysokiej jakości. Już nie raz korzystałem z pomysłów aranżacji okna i zawsze mi się podobało. Nie mam jakiegoś specjalnego zmysłu dekoracyjnego dlatego takie przykładowe aranżacje z zasłonami, które kupiłem są dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Wymogi BHP – w co powinna być wyposażona każda firma?
Wymogi BHP – w co powinna być wyposażona każda firma?
Wyposażenie biur znacznie różni się od tego, jakie znajdziemy w wielkich przedsiębiorstwach produkcyjnych. Jednak każdy pracodawca, niezależnie od rodzaju prowadzonej […]
Jaki sprzęt komputerowy zakupić do firmy?
W poszukiwaniu wysokiej jakości komputerów i sprzętu informatycznego do firmy warto zwrócić uwagę na możliwość skorzystania z zakupów tzw. urządzeń […]
Jak można używać systemu CMMS?
Jak można używać systemu CMMS?
CMMS (Computerized Maintenance Management System) to zintegrowane oprogramowanie, które pomaga organizacjom zarządzać działaniami związanymi z utrzymaniem ruchu. Jego zadaniem jest […]