Mozaika z płytek – efektowne rozwiązanie na ścianę nie tylko do naszej łazienki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór glazury do kuchni oraz łazienki to sprawdzian z cierpliwości. Bogactwo wzorów, barw potrafi zawrócić w głowie. Jakie wybrać rozwiązanie, aby nasza aranżacja wyglądała efektownie? Czy mozaika na ścianę to dobry pomysł?

Mozaika heksagon jako element aranżacji

Tradycyjne kształty mozaiki, czyli kwadraty, prostokąty oraz wzory z kołami zostały uzupełnione nowym wzornictwem i można znaleźć dekoracje w formie sześciokątów. W doskonały sposób uzupełnią aranżacje pomieszczeń wykonanych w jednolitych kolorach. Element dekoracyjny ozdobi całą ścianę lub jej niewielki fragment. Z kolei mozaika wykonana na gresie jest ciekawą alternatywą na podłogę. W taki sposób wypełni propozycję łazienek zaaranżowanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Dekoracja w kolorze

Dla miłośników interesujących kompozycji zaprojektowane zostały mozaiki w różnych barwach. To już nie tylko propozycja w kolorze zieleni butelkowej, ale również delikatnego kobiecego różu. Geometryczny kształt wybranej mozaiki w tak ciekawej barwie, o czym świadczą modele dostępne na stronie https://dunin.eu/produkt/hexagon-peony-51-matt/ uzupełni aranżacje niejednej łazienki, bądź kuchni. Wykończenie matowe wprowadzi do zaprojektowanej przestrzeni estetykę oraz poczucie świeżości. Jest to propozycja aranżacji w łazience dla młodych dam oraz dojrzałych kobiet, bo w takiej przestrzeni można poczuć się sobą. Mozaika w kolorze piwonii ozdobi również przestrzeń pomiędzy meblami w kuchni, a nawet harmonijnie połączy się z ciemnym grafitem. Jest to udany pomysł na kompromis pomiędzy odmiennymi upodobaniami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak prawidłowo wykonać manewr parkowania?
Parkowanie jest czynnością, która nastręcza młodym kierowcom masę problemów. O ile samo prowadzenie i zachowanie w ruchu przychodzi dość prosto, […]
Sztuki walki a bezpieczeństwo – jak się odpowiednio zabezpieczyć na czas starcia
Sztuki walki a bezpieczeństwo – jak się odpowiednio zabezpieczyć na czas starcia
Od wielu lat sporty walki przyciągają rzesze amatorów ruchu i filmów z Brucem Lee. Nic w tym dziwnego. Kto nie […]
Jak zachować zabytkowy widok miasta?
Jak zachować zabytkowy widok miasta?
Zabytkowy wygląd ulic w miastach należy pielęgnować. Uliczki i ścieżki w miastach często wykonane są z bruku. Nadaje to klimat […]