Jak często mężczyzna powinien odwiedzać barbera?

Niekwestionowanym atrybutem męskości jest zadbana broda lub zarost. I choć najlepiej prezentuje się ona w postaci krótkiego, dobrze wymodelowanego zarostu, to wciąż duża część mężczyzn boryka się z problemem nadmiernego owłosienia. Dlatego też dbanie o brodę i jej podtrzymywanie w idealnym stanie, to obecnie nie tylko sprawa estetyki i higieny, ale również walka z przykrymi objawami chorób skóry.

Jak często powinno odwiedzać się barbera?

Barber to ktoś, kto pracuje w miejscu, które powinien odwiedzać każdy mężczyzna z brodą. W końcu pielęgnacja zarostu to nie jest prosta sprawa. Wymaga dokładności i wyczucia. Jak często powinien więc odwiedzać barbera mężczyzna dbający o swój wygląd? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć poniżej.

Każda broda będzie miała inne potrzeby – to nie tylko sprawa koloru włosów, ale również struktury. Przyjmuje się, że u większości mężczyzn zarost rośnie z prędkością ok. 1 cm na miesiąc, ale tak naprawdę tego typu przybliżenia statystyczne niewiele nam dają. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, gdyż zależy ona w dużej mierze od tego, jak szybko rośnie u danego mężczyzny zarost. Osoby o bujnym i szybko rosnącym zaroście muszą często odwiedzać barbera, aby utrzymać swój wygląd. Niektórzy mężczyźni wizytują fryzjera nawet co tydzień lub kilka razy w tygodniu, a do specjalistów w tym zakresie można znaleźć m.in. pod adresem https://beardfactory.pl/. Osoby, które cieszą się mniej obfitym owłosieniem twarzy mogą sobie pozwolić na rzadsze odwiedziny barbera.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + 2 =