Dlaczego opłaca się szukać mieszkania za pośrednictwem biura?

Poszukując mieszkania do zakupu w Szczecinie, mamy wiele opcji do wyboru. Znacznie bardziej opłacalny będzie rynek wtórny, w przypadku którego cena za metr kwadratowy jest o wiele niższa niż w rynku pierwotnym. Jednak używanych mieszkań na rynku jest bardzo dużo, dlatego warto skorzystać z pomocy agencji nieruchomości, która ułatwi nam to zadanie.

Wygoda i bezpieczeństwo

Obecnie właściwie każda osoba sprzedająca mieszkanie korzysta z usług agentów, dlatego jeśli kupimy samodzielnie lokal, to i tak przyjdzie nam zapłacić prowizję firmie, która nam go pokazała. Dlatego lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i zatrudnić własnego specjalistę. Liczne agencje nieruchomości Szczecin posiada na swym terenie, ich usługi są dla nas bezpłatne do momentu, kiedy nie znajdziemy ciekawego mieszkania, dopiero wówczas płacimy agentowi prowizję. W przypadku rynku wtórnego jego pomoc będzie nieoceniona, zbierze on dla nas najciekawsze oferty na rynku, które spełniają nasze wszystkie oczekiwania. Listę takich miejsc można też znaleźć na https://elite.nieruchomosci.pl/mieszkania.  

Następnie umówi nas na oglądanie lokalu, a także wybierze się tam z nami. Agencja nieruchomości dokładnie sprawdza wszystkie parametry lokalu, zanim zdecydujemy się na jego zakup. Służy też pomocą w znalezieniu dobrego i taniego specjalisty od odbioru technicznego, a także od wyceny nieruchomości. Dzięki temu unikniemy nieuczciwych sprzedających, którzy oferują mieszkania nie spełniające podstawowych norm. Poza tym, agencja służy też pomocą w formalnościach związanych z wzięciem kredytu hipotecznego. Dysponuje ona własnymi doradcami, którzy pomagają nam całkowicie za darmo.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 14 =