Dlaczego opłaca się szukać mieszkania za pośrednictwem biura?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Poszukując mieszkania do zakupu w Szczecinie, mamy wiele opcji do wyboru. Znacznie bardziej opłacalny będzie rynek wtórny, w przypadku którego cena za metr kwadratowy jest o wiele niższa niż w rynku pierwotnym. Jednak używanych mieszkań na rynku jest bardzo dużo, dlatego warto skorzystać z pomocy agencji nieruchomości, która ułatwi nam to zadanie.

Wygoda i bezpieczeństwo

Obecnie właściwie każda osoba sprzedająca mieszkanie korzysta z usług agentów, dlatego jeśli kupimy samodzielnie lokal, to i tak przyjdzie nam zapłacić prowizję firmie, która nam go pokazała. Dlatego lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i zatrudnić własnego specjalistę. Liczne agencje nieruchomości Szczecin posiada na swym terenie, ich usługi są dla nas bezpłatne do momentu, kiedy nie znajdziemy ciekawego mieszkania, dopiero wówczas płacimy agentowi prowizję. W przypadku rynku wtórnego jego pomoc będzie nieoceniona, zbierze on dla nas najciekawsze oferty na rynku, które spełniają nasze wszystkie oczekiwania. Listę takich miejsc można też znaleźć na https://elite.nieruchomosci.pl/mieszkania.  

Następnie umówi nas na oglądanie lokalu, a także wybierze się tam z nami. Agencja nieruchomości dokładnie sprawdza wszystkie parametry lokalu, zanim zdecydujemy się na jego zakup. Służy też pomocą w znalezieniu dobrego i taniego specjalisty od odbioru technicznego, a także od wyceny nieruchomości. Dzięki temu unikniemy nieuczciwych sprzedających, którzy oferują mieszkania nie spełniające podstawowych norm. Poza tym, agencja służy też pomocą w formalnościach związanych z wzięciem kredytu hipotecznego. Dysponuje ona własnymi doradcami, którzy pomagają nam całkowicie za darmo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Doskonałe komputery do oglądania filmów
Doskonałe komputery do oglądania filmów
Nie ma co się oszukiwać. Niewielu z nas chodzi do kina. Powodem tego są bardzo drogie bilety oraz fakt, że […]
Kontrola dostępu drzwi – czy to dobre rozwiązanie dla szkół i uczelni?
Kontrola dostępu drzwi – czy to dobre rozwiązanie dla szkół i uczelni?
Istnieje co najmniej kilka istotnych elementów, które składają się na bezpieczeństwo w placówkach edukacyjnych. Jednym z nich jest bez wątpienia […]
Transport a spedycja – różnice i podobieństwa
Czym jest transport? Transportem nazywa się przemieszczanie ludzi oraz dóbr materialnych (ładunków) w przestrzeni, wykorzystując przy tym odpowiednie środki transportu. […]