Co powinno znaleźć się w codziennej stylizacji motocyklisty – jak się ubierać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Motocykliści jeżdżący na chopperach są od lat synonimem wolności i niezależności. Charakterystyczną cechą wyróżniającą harleyowców jest ich unikalny strój. Jego podstawę stanowią skórzane buty, spodnie oraz kurtka. W celu podkreślenia swego indywidualizmu każdy motocyklista sięga po różnego rodzaju ozdoby i dodatki. 

Koszulki, chusty i inne dodatki

Najbardziej powszechnym elementem codziennej stylizacji motocyklisty jest koszulka z nadrukiem w kolorze czarnym. Popularne motywy to czaszka oraz napisy nawiązujące do kultowego amerykańskiego filmu zatytułowanego „Easy Rider”. Panie jeżdżące na motocyklu typu chopper chętnie zakładają koszulki bez rękawów, podkreślające ramiona i uwydatniające biust. Popularnym dodatkiem jest również stylowa chusta zakładana na głowę, chroniąca przed silnym wiatrem. Elementem stylizacji może być arafatka oraz maska zakładana na twarz.

Naklejki, wpinki i naszywki

Harleyowcy bardzo chętnie sięgają także po różnego rodzaju stylistyczne dodatki, takie jak naklejki, wpinki i naszywki. Niezliczona ilość dostępnych wzorów pozwala tworzyć oryginalne stylizacje o niebanalnym wyglądzie, dla których bazą jest skórzana kurtka lub torba. Wysokiej jakości naklejki są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego mogą być umieszczane na odzieży lub motocyklu. Ciekawym dodatkiem stylistycznym są metalowe znaczki, takie jak te dostępne na witrynie https://motozloty.com/metalowe-znaczki-blachy-wpinki-c-1.html oraz naszywki. Atrybutem motocyklistów są również metalowe bransolety oraz sygnety.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co zrobić, aby rozliczanie podatków w naszej firmie nie spędzało nam snu z powiek?
Co zrobić, aby rozliczanie podatków w naszej firmie nie spędzało nam snu z powiek?
Posiadanie własnej firmy to wielka odpowiedzialność. Kierując organizacją, musimy zadbać nie tylko o pozyskiwanie nowych klientów, ale również o wszelkie […]
Do czego służą opaski zaciskowe?
Do czego służą opaski zaciskowe?
Jednymi z produktów o bardzo szerokim zastosowaniu są opaski zaciskowe. To elastyczne obejmy wykonane zazwyczaj z tworzywa sztucznego – np. […]
Pozytywne właściwości wina, wspomagające zdrowie i umysł
Mówi się, że alkohol szkodzi zdrowiu. Jest to oczywiście prawda jeżeli pije się go za często i w zbyt dużych […]