Co powinno znaleźć się w codziennej stylizacji motocyklisty – jak się ubierać?

Motocykliści jeżdżący na chopperach są od lat synonimem wolności i niezależności. Charakterystyczną cechą wyróżniającą harleyowców jest ich unikalny strój. Jego podstawę stanowią skórzane buty, spodnie oraz kurtka. W celu podkreślenia swego indywidualizmu każdy motocyklista sięga po różnego rodzaju ozdoby i dodatki. 

Koszulki, chusty i inne dodatki

Najbardziej powszechnym elementem codziennej stylizacji motocyklisty jest koszulka z nadrukiem w kolorze czarnym. Popularne motywy to czaszka oraz napisy nawiązujące do kultowego amerykańskiego filmu zatytułowanego „Easy Rider”. Panie jeżdżące na motocyklu typu chopper chętnie zakładają koszulki bez rękawów, podkreślające ramiona i uwydatniające biust. Popularnym dodatkiem jest również stylowa chusta zakładana na głowę, chroniąca przed silnym wiatrem. Elementem stylizacji może być arafatka oraz maska zakładana na twarz.

Naklejki, wpinki i naszywki

Harleyowcy bardzo chętnie sięgają także po różnego rodzaju stylistyczne dodatki, takie jak naklejki, wpinki i naszywki. Niezliczona ilość dostępnych wzorów pozwala tworzyć oryginalne stylizacje o niebanalnym wyglądzie, dla których bazą jest skórzana kurtka lub torba. Wysokiej jakości naklejki są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego mogą być umieszczane na odzieży lub motocyklu. Ciekawym dodatkiem stylistycznym są metalowe znaczki, takie jak te dostępne na witrynie https://motozloty.com/metalowe-znaczki-blachy-wpinki-c-1.html oraz naszywki. Atrybutem motocyklistów są również metalowe bransolety oraz sygnety.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 9 =