Zegarki marki Casio – w czym tkwi ich fenomen?

Zapewne każdy, nawet nie zaznajomiony z branżą człowiek doskonale kojarzy firmę Casio. Ich fenomenalne zegarki rozpoznawalne są na całym świecie i zdecydowana większość osób uznaje je za towar z najwyższej półki. Taki stan rzeczy ma swoje uzasadnienie. Ta międzynarodowa firma z główną siedzibą mieszczącą się w japońskim Tokio powstała w 1946 roku i po dziś dzień ich produkty stanowią klasę samą w sobie. Jakie są obecnie najciekawsze modele zegarków Casio?

Zegarki Casio – japoński fenomen

Obecnie najbardziej rozpoznawalną serią zegarków jest linia Casio G Shock. Sklep, który je sprzedaje, niemal zawsze musi zamawiać kolejne sztuki, tak szybko schodzą. Nic w tym dziwnego, unikalny wygląd, charakterystyczna, masywna obudowa, cena i prestiż sprawiają, że każdy chce mieć ten zegarek na ręku. Co ciekawe, te modele są niezwykle odporne na zanieczyszczenia i negatywne efekty pogodowe. Ta seria po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 1983 roku. Założeniem firmy było wypuszczenie produktu odpornego na wstrząsy i zdolnego przetrwać upadek z ponad 10 metrów.

Inną ciekawą serią zegarków jest Casio LTP. To modele skierowane przede wszystkim dla pań, którym nie będzie pasował Casio G Shock. Sklep zawsze wystawia je na najbardziej widoczną półkę, gdyż są to piękne zegarki. Tutaj największą zaletą jest wygląd i funkcjonalność. Są to nieco mniejsze zegarki, które idealnie przypasują każdej kobiecej ręce. Będą też doskonałym dodatkiem do każdego stroju, od zwykłego, na co dzień, poprzez elegancki, idealny na bankiety. Zegarki Casio LTP to seria doskonała dla kobiet.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − 8 =