Telebimy nie tylko na zewnątrz

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Telebimy nie tylko na zewnątrz

Telebimy kojarzą nam się raczej z ekranami znajdującymi się na zewnątrz, jednak wraz ze wzrostem popularności ekranów LED coraz częściej można spotkać je również w przestrzeniach zamkniętych, takich jak obiekty sportowe, hale wystawiennicze, targowe i innych. To miejsca, w których na przeróżnych eventach zbiera się wiele osób, które mogą stać się potencjalnymi klientami naszej firmy, jeśli tylko odpowiednio wykorzystamy możliwości telebimów diodowych, wyświetlając na nich atrakcyjne wizualnie i interesujące treści. Jak wiadomo, sposób prezentacji materiałów promocyjnych ma ogromne znaczenie dla odczuć, jakie wywołają one w odbiorcach. Telebimy diodowe gwarantują wysokiej jakości obraz z idealnym odwzorowaniem szczegółów i kolorów.

W związku z tym, że materiały wyświetlane na telebimach wewnętrznych zwykle odbierane są z mniejszej odległości niż na outdoorowych, najczęściej stosuje się w nich diody LED typu SMD. Dzięki ich budowie, gdzie 3 diody RGB (czerwona, zielona i niebieska) zamknięte są w jednej kapsułce, jakość prezentacji kolorów jest wyższa. Duży, równomierny kąt widzenia światła przez nie generowanego pozwala emitować wyraźny obraz widziany pod szerokimi kątami. Diody SMD są energooszczędne, a średni czas ich pracy to 100 tys. godzin.

Czym cechują się ekrany wewnętrzne?

Ekrany wewnętrzne oferowane przez firmę TDC Polska cechują się rozmiarem piksela wynoszącym od 0,6 do 10 mm. W porównaniu do telebimów outdoorowych ich jasność jest niższa. Dokładne parametry jasności zamawianych ekranów zawsze dostosowywane są do miejsca, w którym mają być użytkowane. Im lepiej oświetlone pomieszczenie, tym jaśniejszy telebim powinien się w nim znaleźć, by zapewnić dobrą widoczność prezentowanych na nim materiałów. Telebimy stosowane wewnątrz przeważnie montowane są na nośnych konstrukcjach umożliwiających montaż na ścianie czy podwieszenie pod sufitem.

Nowoczesne oprogramowanie

TDC Polska do obsługi swoich telebimów stosuje oprogramowanie SCEO®, które pozwala w prosty sposób skonfigurować ekran oraz zarządzać wyświetlanymi na nim treściami. Sterowanie odbywa się za pomocą komputera z dostępem do internetu, w związku z czym może być wykonywane z dowolnego miejsca na świecie. 

Na produkty firmy TDC Polska warto zwrócić uwagę między innymi z tego względu, że są one wykonywane na zamówienie i dostosowywane do indywidualnych oczekiwań klienta, a realizacja obejmuje również fachowy montaż. 

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
System TMS – do czego służy i kto z niego korzysta?
System TMS – do czego służy i kto z niego korzysta?
System zarządzania handlem (TMS) to internetowa aplikacja, która automatyzuje proces handlu i dostarcza traderom informacji w czasie rzeczywistym. TMS pozwala […]
Czego nie może zabraknąć na wyposażeniu gabinetu weterynaryjnego?
Czego nie może zabraknąć na wyposażeniu gabinetu weterynaryjnego?
Z roku na rok Polacy przeznaczają coraz więcej środków finansowych na leczenie swoich domowych zwierzaków. Nie dziwi zatem fakt, że […]
Jak dobrać meble do pokoju dziennego, aby tworzyły spójną kompozycję?
Dla wprawnego architekta wnętrz stworzenie spójnej aranżacji pokoju dziennego jest bardzo proste. Zazwyczaj urządzając mieszkanie lub dom szkoda nam pieniędzy […]