Na jakie okazje warto wynająć drona w celu nagrania pamiątkowego filmu?

Drony są coraz powszechniej używane przez firmy zajmujące się filmowaniem i fotografią. Urządzenia te dają znacznie szersze możliwości, inną perspektywę i co ważne, pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej pamiątki. Gwarantują ciekawe rozwiązania, które od kilku lat wykorzystuje się w celu tworzenia relacji z wielu ważnych uroczystości – nie tylko rodzinnych.

Na jakie okoliczności wynająć drona?

Planując uroczystość, warto wynająć firmę zajmującą się fotografią czy kamerowaniem, która posiada na wyposażeniu drona. Dzięki temu wystarczy omówić szczegóły i sposób filmowania, a operatorzy zajmą się swoją pracą. W poszukiwaniu podobnej oferty w Warszawie warto zapoznać się z firmą – https://www.dronexvision.pl/filmowanie-dronem-z-powietrza.

Filmowanie przy pomocy drona jest popularne na wszelkich uroczystościach rodzinnych – głównie ślubach, ale również komuniach, chrzcinach, jubileuszach. Nagrywa się nimi również różnego rodzaju oficjalne obchody, festyny, koncerty czy targi. Nakręcony z powietrza filmik stanowi niepowtarzalną pamiątkę, ale również może zostać wykorzystany jako oryginalny materiał promocyjny.

Ile kosztuje nagrywanie dronem?

Nagrywanie filmów okolicznościowych z drona to usługa, która znajduje się w ofercie coraz większej ilości firm, dlatego ceny na ogół są konkurencyjne. O konkretną kwotę warto zapytać spółkę, która zajmie się kamerowaniem pamiątkowego wydarzenia, ponieważ na ostateczną ceną wpływa wiele czynników – lokalizacja, ilość wykorzystanych dronów, typ terenu na którym mają pracować urządzenia itp.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + 11 =