Łóżko rehabilitacyjne – czym się charakteryzuje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łóżka rehabilitacyjne zostały zaprojektowane, aby pomóc pacjentom w powrocie do zdrowia po operacji oraz poprawić mobilność, siłę i równowagę. Produkty te są idealne dla osób starszych i tych, które doznały urazu lub choroby.

Łóżka rehabilitacyjne są wykonane z wieloma funkcjami, które mogą pomóc pacjentom w szybszym i bardziej komfortowym powrocie do zdrowia. Niektóre z nich obejmują:

Regulowane materace 

Materac na łóżku rehabilitacyjnym jest regulowany, więc można zmienić jego twardość, aby dostosować go do swoich potrzeb. Niektóre łóżka posiadają nawet wbudowane podgrzewacze, które pomagają zmniejszyć obrzęk i ból.

Oparcia 

Oparcie na łóżku rehabilitacyjnym jest również regulowane, dzięki czemu w razie potrzeby łatwiej będzie Ci usiąść. Możesz również dostosować wysokość oparcia, aby ułatwić wchodzenie i schodzenie z łóżka, jak również zapewnić optymalne wsparcie podczas siedzenia lub wstawania.

Podłokietniki 

Łóżka rehabilitacyjne zazwyczaj zawierają podłokietniki po obu stronach, więc nie musisz się martwić o wypadnięcie podczas samodzielnego wchodzenia lub schodzenia z łóżka. Podłokietniki te ułatwiają również wstawanie z łóżka bez pomocy innej osoby lub członka personelu pielęgniarskiego w nocy, kiedy nikogo nie ma w pobliżu, ale nadal możesz potrzebować pomocy w bezpiecznym powrocie do łóżka, nie robiąc sobie krzywdy.

Jeśli potrzebujesz takiego sprzętu, to łóżko rehabilitacyjne wynajem Warszawa, jest miastem, w którym bez problemu to zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Nauka rysowania – jak połączyć teorię z praktyką?
Podczas obostrzeń, na przestrzeni ostatnich miesięcy wielu ludzi pozostało w domach, rezygnując z dodatkowych zajęć i atrakcji, takich jak treningi […]
Z jakich zabezpieczeń towaru korzystają firmy spedycyjne?
Z jakich zabezpieczeń towaru korzystają firmy spedycyjne?
Firmy transportowe i spedycyjne zajmują się przewozem różnego rodzaju produktów na terenie całego świata. Wielokrotnie są to transporty pochodzące spoza […]
Co może okazać się przydatne do wytwarzania produktów w drukarkach 3D?
Co może okazać się przydatne do wytwarzania produktów w drukarkach 3D?
Drukarki 3D to niezwykle zaawansowane urządzenia, które odkąd weszły na rynek, zrobiły prawdziwą furorę. Wszystko dlatego, że oferują one ogromne […]