Lokatorzy piernikowego domku – o wyszukanych formach jadalnych słodyczy

Jako przedsiębiorca szukasz pomysłu na catering podczas przyjęcia noworocznego dla pracowników oraz klientów Twojej firmy? A może jesteś menedżerem i szukasz inspiracji do przedsięwzięć reklamowych dla ważnej instytucji? Słodycze reklamowe mogą być interesującym pomysłem na dotarcie do innych i autopromocję.

Nie tylko krówki

Słodycze, które najczęściej bywają wykorzystywane w kampaniach reklamowych oraz wyborczych to krówki. Pomysł jest dobry, ale dość oklepany. Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego i bardziej pomysłowego, postaw na rękodzieło związane z aktualną porą roku. Pierniczki zazwyczaj kojarzą się pozytywnie – ze Świętami Bożego Narodzenia i domowymi wypiekami. Cukiernia reklamowa Jubiler Słodyczy oferuje szereg ciasteczek – pierniczków ozdobnych na zamówienie. Słodycze są lukrowane, a na niektórych z nich może być widoczne logo.

Ofertę można sprawdzić na: https://www.cukierniareklamowa.pl/pl/c/Pierniki-ozdobne/7.

Pierniczki reklamowe na wiele okazji firmowych

Pierniczki w różnych ciekawych kształtach – aniołków, gwiazdeczek, bombek czy choinek idealnie wpisują się klimat Świąt Bożego Narodzenia oraz karnawał i Nowy Rok. Taki pomysł na reklamę z pewnością nie można nazwać sztampowym. Ciasteczka można wykorzystać zarówno podczas różnego rodzaju imprez około świątecznych, jak również jako drobne upominki – prezenty dla stałych klientów, pracowników lub ich dzieci w paczkach świątecznych. Tego typu słodycze mogą także być podane na stole konferencyjnym np. z okazji pierwszej sesji po Nowym Roku.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 3 =