Jakie buty nosić wiosną?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tegoroczna wiosna przyniesie różnorodność w temacie obuwia. Obserwując to, co działo się na pokazach mody na nadchodzący sezon, należy spodziewać się z jednej strony sporej dozy oryginalnych kształtów, jak i mnogości kolorów, także tych krzykliwych. Jakie buty będą nosiły kobiety tej wiosny?

Wygoda na pierwszym miejscu

W tym roku kobiety stawiają na wygodę. Zatem jeżeli sandały, to te płaskie lub na niezbyt wysokim obcasie. Do łask wracają również proste w formie klapki. Grubsza podeszwa zapewnia wyższy komfort chodzenia. Co ciekawe, sporym zainteresowaniem projektantów cieszyły się nawet sandały ortopedyczne. To najlepszy dowód, że obecnie modne buty damskie przybierają znacznie wygodniejszą formę.

W chłodniejsze dni sprawdzą się natomiast baleriny czy materiałowe mokasyny. Jeżeli kobieta postanowi dodać sobie nieco centymetrów, to rozwiązaniem modniejszym od szpilek będą sandały na słupku. Ponadczasowe okazują się również sportowe buty New Balance.

Oryginalność w cenie

W ciepłe wiosenne dni projektanci zachęcają do bawienia się modą. Ma być wygodnie, ale bynajmniej nie nudno. Zatem buty uzupełniają duże klamry, kolorowe wstążki, a nawet ptasie pióra. Na czasie są sztuczne materiały, również te pozyskiwane z recyklingu. Producenci odzieży i dodatków coraz chętniej skłaniają się w stronę rozwiązań sprzyjających środowisku.

W nadchodzącym sezonie nie zabraknie połysku, oryginalnych wzorów, a nawet nietypowo przekrzywionych obcasów. Często stosowany jest motyw kwiatowy, do najmodniejszych kolorów należą biel i srebro.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Sposoby na walkę z korozją w naszym samochodzie
Sposoby na walkę z korozją w naszym samochodzie
Problem z korozją może dotyczyć nie tylko starszych samochodów, ale również tych stosunkowo nowych. Na jej pojawienie się ma wpływ […]
Jak w szybkim tempie powrócić do sportowej formy?
Jak w szybkim tempie powrócić do sportowej formy?
Pomimo tego, że już od jakiegoś czasu trwa wiosna, to wielu osobom wciąż nie udało się odzyskać dobrej formy sprzed […]
Leczeniem jakich chorób zajmują się psychiatrzy?
Leczeniem jakich chorób zajmują się psychiatrzy?
Psychiatria jest jedną ze specjalizacji medycznych, która zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób psychicznych i wszelkiego rodzaju zaburzeń. Specjalistyczna pomoc […]