Jakie buty nosić wiosną?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tegoroczna wiosna przyniesie różnorodność w temacie obuwia. Obserwując to, co działo się na pokazach mody na nadchodzący sezon, należy spodziewać się z jednej strony sporej dozy oryginalnych kształtów, jak i mnogości kolorów, także tych krzykliwych. Jakie buty będą nosiły kobiety tej wiosny?

Wygoda na pierwszym miejscu

W tym roku kobiety stawiają na wygodę. Zatem jeżeli sandały, to te płaskie lub na niezbyt wysokim obcasie. Do łask wracają również proste w formie klapki. Grubsza podeszwa zapewnia wyższy komfort chodzenia. Co ciekawe, sporym zainteresowaniem projektantów cieszyły się nawet sandały ortopedyczne. To najlepszy dowód, że obecnie modne buty damskie przybierają znacznie wygodniejszą formę.

W chłodniejsze dni sprawdzą się natomiast baleriny czy materiałowe mokasyny. Jeżeli kobieta postanowi dodać sobie nieco centymetrów, to rozwiązaniem modniejszym od szpilek będą sandały na słupku. Ponadczasowe okazują się również sportowe buty New Balance.

Oryginalność w cenie

W ciepłe wiosenne dni projektanci zachęcają do bawienia się modą. Ma być wygodnie, ale bynajmniej nie nudno. Zatem buty uzupełniają duże klamry, kolorowe wstążki, a nawet ptasie pióra. Na czasie są sztuczne materiały, również te pozyskiwane z recyklingu. Producenci odzieży i dodatków coraz chętniej skłaniają się w stronę rozwiązań sprzyjających środowisku.

W nadchodzącym sezonie nie zabraknie połysku, oryginalnych wzorów, a nawet nietypowo przekrzywionych obcasów. Często stosowany jest motyw kwiatowy, do najmodniejszych kolorów należą biel i srebro.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zalety stosowania folii na okna w samochodzie
Kierowcy coraz częściej zaopatrują swoje samochody w specjalne folie na okna, które nie tylko poprawiają wygląd pojazdu, ale także znacząco […]
Kiedy warto skorzystać z firmy transportowej?
Kiedy warto skorzystać z firmy transportowej?
Są sytuacje, w których skorzystanie z usług firmy transportowej jest konieczne. Wyspecjalizowane firmy oferują odpowiednie pojazdy, a także przeszkoloną kadrę […]
Czym jest ocena ryzyka zawodowego?
Ryzyko zawodowe to inaczej prawdopodobieństwo zaistnienia niepożądanych zdarzeń związanych z wykonywanymi czynnościami na stanowisku pracy, których skutkiem są konkretne straty […]