Długą czy krótką – jaką suknię wybrać na ślub?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety, dlatego podczas uroczystości powinna się prezentować wyjątkowo atrakcyjnie. W tym kontekście kluczowe znaczenie ma oczywiście wybór odpowiedniej sukni. Może on przysporzyć sporo trudności, ponieważ na rynku są dostępne zarówno kreacje długie, jak i krótkie, a na dodatek zaprojektowane w różnych stylu. Jeśli zależy nam na zakupie długiej i klasycznej sukni, to koniecznie zapoznajmy się z ofertą salonu: https://boso.nu/.

Idealne dopasowanie do figury to klucz do sukcesu

W modzie ślubnej panuje obecnie spora dowolność w zakresie wyboru długości sukni. Głównym kryterium są indywidualne preferencje panny młodej – musi ona czuć się w ubraniu w pełni swobodnie i wystarczająco atrakcyjnie. Krótkie kreacje posiadają tę zaletę, że gwarantują optymalną wygodę, dużą łatwość w zdejmowaniu czy zakładaniu i spory luz podczas tańca. Znakomicie sprawdzą się w okresie letnim, bo w większości są przewiewne i stosunkowo lekkie. W tej kategorii prym wiodą modele koronkowe do kolan oraz wersje z dłuższym tyłem i wyraźnie krótszym przodem, ozdobione kryształkami lub falbankami.

Z kolei całkowicie długie kreacje znacznie lepiej maskują niedoskonałości sylwetki i są uznawane za bardziej klasyczne. Sprawiają, że panna młoda wygląda niczym księżniczka. Przy wyborze konkretnego rozwiązania warto też brać pod uwagę typ figury. Panie o długich nogach i wysokim wzroście lepiej prezentują się w kreacjach krótkich, podobnie jak panie filigranowe. Długie nadają się zaś w szczególności dla kobiet niskich i przy kości. Jeśli interesuje nas dowolna suknia ślubna Kraków to miasto, gdzie bez problemu ją kupimy.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + 10 =