Czy dodatki do stylizacji mają znaczenie?

Bez względu na to czy ma być to strój codzienny, służbowy czy elegancki – dla całokształtu ważny jest każdy detal. Chcąc wyglądać modnie i efektownie należy więc zwracać uwagę nie tylko na samą odzież, ale wszelkie inne elementy. Dodatki, szczególnie te galanteryjne, nadają całości odpowiedniego charakteru i pomogą wyróżnić się z tłumu. Jak dobrze je dobrać?

Torebka – niezbędny element stylizacji

Mówiąc o dodatkach do stylizacji, najczęściej ma się na myśli obuwie oraz torebki. Powinny one dobrze odzwierciedlać charakter stroju oraz nieco go ożywiać. W stroju pół-formalnym lub formalnym sprawdzą się świetnie choćby torebki damskie lakierowane, które są nie tylko efektowne, ale też bardzo modne, dostępne pod adresem sklepu https://wojewodzic.com.pl/torebki-lakierowane-869. Taka torebka prezentuje się elegancko, a przy okazji doda oficjalnemu ubiorowi nieco „pazura”. Ważne jest też, żeby dopasować do niej odpowiednie obuwie – najlepiej w tej samej gamie kolorystycznej. W stroju codziennym można pozwolić sobie na znacznie większą swobodę. Znakomicie sprawdzają się np. nerki, które mimo niewielkich rozmiarów pozwalają na zmieszczenie najpotrzebniejszych rzeczy.

Nie zapomnij o biżuterii

Inne dodatki, które wpływają na wygląd stylizacji, to oczywiście biżuteria i zegarki. Kolczyki, naszyjniki i bransoletki mogą być dyskretne i subtelne (to idealny wybór, jeśli mają towarzyszyć ubiorowi formalnemu) lub oryginalne i z dużą ilością zdobień (świetne na wszelkie imprezy, a także do niezobowiązujących stylizacji na co dzień). Tego typu dodatki warto traktować nie tylko jako uzupełnienie stroju, ale jego integralną część. Muszą harmonijnie współgrać z całością. A wówczas zyska na tym każda, nawet najskromniejsza stylizacja.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 2 =