Co to jest SEO? Po co pozycjonowanie? Szukasz odpowiedzi? Lepiej trafić nie mogłeś! Poznaj liderów rynku

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Najefektywniejsze w Poznaniu pozycjonowanie stron

Obok Wągrowca, siedzibą grupy ICEA jest także Poznań, dzięki czemu jest to obecnie najlepiej rozwinięta i najprężniej działająca placówka SEO/SEM z dostępnych na wielkopolskim rynku.

Dlaczego właśnie iCEA powinna Ci wyjaśnić m.in. co to jest SEO? Zacznijmy od początku. iCEA, nie jest to zwykły podmiot gospodarczy branży pozycjonerskiej, jakich wiele występuje w Poznaniu. Firma zdobyła i posiada certyfikaty z Google AdWords: z Reklamy w sieci wyszukiwania i Reklamy w sieci reklamowej oraz z Reklamy wideo i z Zakupów Google, a co odbiło się na jej wynikach wizerunkowych i gospodarczych. Obecnie jest to niekwestionowany, poznański lider pozycjonowania, a świadczy o tym, chociażby zdobycie w 2016 roku drugiego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Dream Team właśnie w kategorii SEO/SEM. Nie osiadają przy tym na laurach, ale ciągle rozbudowują zakres swoich usług pozycjonerskich.

Z jednoosobowej działalności gospodarczej, założonej w 2007 roku, przekształcił się w biznes ponad 70-osobowy, z ciągle trwającą rekrutacją nowych ludzi: specjalistów, stażystów i praktykantów. Nieustanne udoskonalanie warsztatu pracowniczego, kursy i szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, pozwoliły specjalistom zrozumieć m.in. co to jest SEO? Jak pozycjonować, aby klient był zadowolony, oraz w znaczącym stopniu, jak działa Google. Wszystko to zaowocowało znacznym poszerzeniem oferowanych usług, wraz z powstaniem specjalistycznych działów wewnątrz grupy. Już nie tylko pozycjonowanie stron, którym zajmuje się główny dział pod ogólnym szyldem ICEA, ale także inne, wyspecjalizowane komórki, zapewniają klientom najlepsze w Poznaniu i nie tylko, rozwiązania dotyczące wybranych typów zaistnienia w sieci internetowej. Skoro, choćby ogólnie wiemy co to jest SEO? Oraz znamy Grupę iCEA, możemy przejść dalej.

Jedna z marek firmy – Adsownia zajmuje się tworzeniem kampanii Google AdWords, a jako jej partner, dysponuje już na starcie przewagą nad innymi, poznańskimi firmami tego typu.

Korzystanie z usługi, której szczegółowy opis dostępny jest na ich stronie internetowej, zapewnia optymalizację wyszukiwania danej strony pod względem jej prezentacji w sieci. Pokrótce polega to na dobraniu odpowiednich, kluczowych fraz oraz linków sponsorowanych, kierujących do wybranego klienta, a z czym nie zaznajomieni z algorytmami Google, mają niewielkie szanse na współdziałanie. Wybranie specjalisty w zakresie pozycjonowania, zapewnia więc jego zoptymalizowanie, czyli wymierne oszczędności w zakresach: czasu, pieniędzy i rozczarowania.

„Blogowie słowa” są częścią tworzącą oraz wspomagającą prowadzenie blogów firmowych. Wiele przedsiębiorstw, uznając ten rodzaj content marketingu za marginalny, nie przywiązuje do niego wagi, a jak pokazują statystyki, jest to myślenie błędne. Internauci potrzebują wiedzy, która pomoże im w wyborze usługi lub towaru i można im to umożliwić za pomocą merytorycznych treści. Dobrze prowadzony blog stanowi rodzaj osobistego, eksperckiego kontaktu z klientem i dotyczy każdego rodzaju działalności.

Wreszcie „Be Social”, wspomagający klienta w zaistnieniu w mediach społecznościowych. Stworzenie odpowiedniego profilu, umożliwienie kontaktu z potencjalnymi współpracownikami i klientami firmy, w dobie powszechnego korzystania z Facebooka jest zwykłą koniecznością, a poznańska grupa ICEA, bazując na własnych wieloletnich doświadczeniach, znakomicie się z tego zadania wywiązuje.

Wzbudzając wzmożony ruch na profilu, znacznie zwiększa ilość użytkowników, którzy dowiedzą się o firmie, a co za tym idzie, także umożliwia pozyskiwanie coraz to nowych klientów. Co ważne, grupa monitoruje na bieżąco wszelki ruch na stronach, blogach oraz profilach, zawsze gotowa na reakcję adekwatną do sytuacji na rynku.

Jeżeli jest ktoś, kto miałby wytłumaczyć Tobie co to jest SEO? To jest to właśnie Grupa iCEA, zespół odznaczający się wysokim stopniem profesjonalizacji, działający z klientem i dla klienta, który rozumie potrzeby i dokłada wszelkich starań, aby wieloletnia, nienaganna reputacją, taką pozostała i w przyszłości. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Niepełnosprawne dziecko – jak pomóc mu w rozwoju?
Niepełnosprawne dziecko – jak pomóc mu w rozwoju?
Upośledzenie umysłowe może być dziedziczone, spowodowane chorobą lub urazem, lub też rozwinięte w trakcie życia. Niezależnie od źródła niepełnosprawności psychicznej, […]
Pozytywne właściwości wina, wspomagające zdrowie i umysł
Mówi się, że alkohol szkodzi zdrowiu. Jest to oczywiście prawda jeżeli pije się go za często i w zbyt dużych […]
Jak zadbać o odpowiednie życzenia na urodziny?
Jak zadbać o odpowiednie życzenia na urodziny?
Urodziny to wyjątkowy dzień w roku. Większość osób urządza z tej okazji przyjęcie, kupuje tort lub świętuje w inny sposób. […]