Zalety sedesów automatycznych

Z roku na rok coraz większym powodzeniem w Polsce cieszą się nowoczesne sedesy z mechanizmem automatycznym. Wynika to z faktu, że są ponadprzeciętnie funkcjonalne oraz intuicyjne w obsłudze. Dodatkowo na rynku znajdziemy egzemplarze o zróżnicowanym kształcie i designie, więc z pewnością łatwo wybierzemy taki, który okaże się w pełni zgodny z naszymi indywidualnymi preferencjami estetycznymi. Wyjątkowo ciekawe modele posiada w swojej ofercie m.in. sklep Bidetowo.

Mnóstwo wartościowych udogodnień w konstrukcji 

Sedesy automatyczne to innowacyjne urządzenia łazienkowe wyposażone w podgrzewaną deskę i bidet, który jest przystosowany do szybkiego mycia oraz suszenia okolic intymnych (zgodnie z wybranymi ustawieniami). Dzięki temu można z powodzeniem zrezygnować z używania papieru toaletowego, chroniąc tym samym delikatną skórę przed groźnymi infekcjami czy nieestetycznym podrażnieniem. Istotną zaletą tego rodzaju sedesów jest bez wątpienia ich mocno rozszerzona funkcjonalność. Przede wszystkim oferują:

– nieskomplikowaną regulację położenia dysz myjących

– wbudowany odświeżacz powietrza

– stały dostęp do czystej wody o pożądanej temperaturze

– opcję oszczędzania prądu

– sterowanie za pomocą poręcznego pilota i kilku przycisków zainstalowanych w bocznym panelu

– wolno opadającą deskę z systemem cichego zamykania

Warto również dodać, że omawiane urządzenia posiadają zazwyczaj aż trzy tryby mycia (tylny, damski i dziecięcy) oraz dodatkową funkcję tzw. intensywnej pulsacji. Oczywiście wszystko zależy od poziomu zaawansowania technologicznego zakupionego przez nas modelu.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × trzy =