Zalety sedesów automatycznych

Z roku na rok coraz większym powodzeniem w Polsce cieszą się nowoczesne sedesy z mechanizmem automatycznym. Wynika to z faktu, że są ponadprzeciętnie funkcjonalne oraz intuicyjne w obsłudze. Dodatkowo na rynku znajdziemy egzemplarze o zróżnicowanym kształcie i designie, więc z pewnością łatwo wybierzemy taki, który okaże się w pełni zgodny z naszymi indywidualnymi preferencjami estetycznymi. Wyjątkowo ciekawe modele posiada w swojej ofercie m.in. sklep Bidetowo.

Mnóstwo wartościowych udogodnień w konstrukcji 

Sedesy automatyczne to innowacyjne urządzenia łazienkowe wyposażone w podgrzewaną deskę i bidet, który jest przystosowany do szybkiego mycia oraz suszenia okolic intymnych (zgodnie z wybranymi ustawieniami). Dzięki temu można z powodzeniem zrezygnować z używania papieru toaletowego, chroniąc tym samym delikatną skórę przed groźnymi infekcjami czy nieestetycznym podrażnieniem. Istotną zaletą tego rodzaju sedesów jest bez wątpienia ich mocno rozszerzona funkcjonalność. Przede wszystkim oferują:

– nieskomplikowaną regulację położenia dysz myjących

– wbudowany odświeżacz powietrza

– stały dostęp do czystej wody o pożądanej temperaturze

– opcję oszczędzania prądu

– sterowanie za pomocą poręcznego pilota i kilku przycisków zainstalowanych w bocznym panelu

– wolno opadającą deskę z systemem cichego zamykania

Warto również dodać, że omawiane urządzenia posiadają zazwyczaj aż trzy tryby mycia (tylny, damski i dziecięcy) oraz dodatkową funkcję tzw. intensywnej pulsacji. Oczywiście wszystko zależy od poziomu zaawansowania technologicznego zakupionego przez nas modelu.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × trzy =