Zalety markowych perfum

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Na pytanie, czy warto wybierać markowe perfumy, każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Wszystko zależy bowiem od naszych osobistych preferencji. Takie produkty mają wiele zalet i dlatego też ludzie po nie chętnie sięgają. Dlaczego tak jest?

Trwałość

Między markowymi perfumami a pozostałymi jest jedna wielka, zasadnicza różnica. Jest to przepaść między trwałością tych produktów. Zwykłe tanie perfumy bądź podróbki cechują się tym, iż bardzo szybko ich zapach się ulatnia i przez to trzeba się co chwile nimi spryskiwać, jeśli chcemy pachnieć.

Natomiast markowy wyrób często pozwala nam spryskać nasze ciało małą ilością perfum, a mimo to zapach potrafi utrzymać się cały dzień a czasami nawet i dłużej. Właściwie więc perfumy niemarkowe nie będą zwykle opłacalne. Wszakże wydamy za nie mniej pieniędzy, ale za to zużyjemy ich znacznie więcej. Więc w porównaniu do markowych produktów często okaże się one nierozsądnym zakupem.

Nie czuć wyłącznie alkoholu

Największą wadą nie markowych perfum jest to, iż w ich składzie jest znacznie więcej alkoholu niż ma to miejsce w normalnych produktach. Wprawiony nos bardzo szybko rozróżni takie perfumy od tych markowych. Niektóre tanie wyroby sprawią, że będziemy gorzej pachnieć niż gdybyśmy ich w ogóle nie używali!

Powtarzalność zapachu

Dzięki temu, iż kupujemy znormalizowany produkt to mamy gwarancję tego, iż zawsze będziemy tak samo pachnieć. Tylko markowe produkty mogą nam to zapewnić. Dlatego pierwsza buteleczka Gucci Guilty będzie tak samo pachnieć, jak ta kupiona następny raz. Przy innych produktach zwykle mamy do czynienia z loterią i nigdy nie jest pewne, czy dane perfumy będą takie same jak te kupione ostatnio.

Powtarzalność zapachu jest bardzo ważna, gdy już odnajdziemy kompozycję idealną dla siebie. Mamy wtedy bezpieczną świadomość, iż zawsze dany markowy produkt będzie pachniał tak samo na naszej skórze.

Unikalność

Jedną z najważniejszych zalet markowych perfum jest to, iż są one unikalne. Żadna podróbka nie będzie w stanie osiągnąć takiej samej kompozycji. Szczególnie jest to istotne, gdy mamy do czynienia z kompozycjami, które są bardzo rozpoznawalne i lubiane. Doskonałym przykładem jest tu Paco Rabbane Invictus, który jest charakterystycznym zapachem, często polecanym. Produkt ten jest dostępny np. na https://neness.pl/paco-rabbane-invictus.

Znakomity pomysł na prezent

Marka danych perfum jest bardzo istotna, gdyż to ona tworzy całą otoczkę tego zapachu. Samo wykonanie buteleczki może być czymś bardzo atrakcyjnym wizualnie. Podobnie zresztą jak opakowanie danego, markowego produktu. Dlatego też taki przedmiot perfekcyjnie nadaje się na prezent. Natomiast tanie perfumy raczej nie są tutaj dobrym pomysłem. Któż z nas chciałby dostać na urodziny taki produkt w brzydkim opakowaniu lub nawet bez niego? Raczej nikt.

Dlaczego wybierane?

Markowe produkty są wybierane dlatego, iż mają dużą przewagę nad konkurencją. Są trwałe, wytrzymałe, nie śmierdzą alkoholem, są powtarzalne, unikalne a do tego jeszcze doskonale nadają się na prezent.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Lokatorzy piernikowego domku – o wyszukanych formach jadalnych słodyczy
Jako przedsiębiorca szukasz pomysłu na catering podczas przyjęcia noworocznego dla pracowników oraz klientów Twojej firmy? A może jesteś menedżerem i […]
Jakie akcesoria od Apple są warte polecenia?
Jakie akcesoria od Apple są warte polecenia?
Firma Apple jest znana z eleganckiego wzornictwa, ale ma też wiele akcesoriów, które mogą wzbogacić Twoje wrażenia z użytkowania iPhone’a. […]
Utylizacja nośników danych – jaka metoda jest najbardziej skuteczna?
Utylizacja nośników danych – jaka metoda jest najbardziej skuteczna?
Nośniki danych definiuje się jako każdy nośnik pamięci, który może być odczytany przez komputer lub inne urządzenie i zawiera dane, […]