Klasyka w modzie casualowej

Ubiór to ważny element naszego wizerunku. Warto dbać o niego nie tylko przygotowując się do wyjątkowych okazji, ale także na co dzień. Jak to zrobić? Wbrew pozorom nie wymaga to ogromnego wysiłku. Wystarczy zainwestować w odzież i dodatki, które nawiązują do ponadczasowej klasyki. Dzięki temu stanowią znakomitą inwestycję na wiele lat, a poza tym mają uniwersalny charakter i dopasują się do wielu rozmaitych stylizacji. Oto kilka godnych rozważenia propozycji.

Siła klasyki

Prawdziwą podstawą w przypadku męskiej garderoby będzie posiadanie kilku marynarek. Te na co dzień mogą mieć nieco bardziej swobodny fason. Znakomicie sprawdzą się marynarki wykonane z wysokiej jakości tkanin, w takich kolorach, jak: szary, granatowy oraz brązowy. Nic nie stoi także na przeszkodzie ku temu, by sięgnąć po marynarkę we wzór, na przykład w kratę. Znakomicie zaprezentuje się ona zestawiona z koszulą z kołnierzykiem oraz z jeansami. W zależności od okazji można dobrać do tego sportowe buty lub te eleganckie. Klasyczne półbuty przydadzą się każdemu mężczyźnie.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są także buty sięgające ponad kostkę. Wciąż są eleganckie, a jednocześnie zawierają w sobie nonszalancki szyk, który przełamie charakter stylizacji i uczyni ją nieco mniej formalną. Z interesującymi produktami tego rodzaju można zapoznać się na stronie internetowej https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne. Rozsądną inwestycją będzie też porządny, wełniany płaszcz. Najlepiej w odcieniach szarości, czerni lub brązu. Idealny na co dzień i na wielkie wyjścia.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 12 =