Jak wybrać idealne obrączki?

Ślub to dla każdego ważne wydarzenie. Dlatego właśnie próbujemy dopracować każdy jego szczegół. Ceremonia jednak szybko przemija, a w roli pamiątki po niej zostają nam obrączki. Dobrze, by podobały się one zarówno pannie młodej, jak i jej narzeczonemu. Ten symbol miłości będziemy chętnie nosić tylko wtedy, gdy będzie on odpowiadał preferowanej przez nas estetyce. Najlepiej decydować się na modele proste i ponadczasowe, które za kilkanaście lat będą prezentować się tak samo dobrze, jak w dniu zaślubin.

Złoto żółte, białe, a może niezniszczalny tytan

Na pierwszy rzut oka bardzo ciężko odróżnić srebro, platynę, białe złoto i tytan. Wszystkie te surowce mają bardzo zbliżony kolor, jednak trochę inaczej się starzeją, co wynika z odporności na uszkodzenia. Zdecydowanie najtrwalsza będzie ostatnia opcja, ale musimy liczyć się z tym, że będzie to również najdroższa propozycja jubilera. Dla fanów klasyki najlepszym wyjście z sytuacji będzie zakup prostych modeli z żółtego złota. Mogą one być szersze lub węższe, ale ich cechą wspólną jest gładka powierzchnia i bardzo minimalistyczny fason. Tego typu obrączki znajdziemy pod tym adresem https://www.geselle.pl/obraczki-slubne/styl/klasyczny.

Pięknym gestem ze strony małżonków będzie umieszczenie wewnątrz osobistego graweru. Jeśli gusta narzeczonych znacznie się różnią, można wybrać również dwa różne modele. Świetnie, gdy takie odmienne obrączki będą miały jedną cechę wspólną, czyli np. kolor. Damskie wersje tego symbolu miłości często są także przyozdobione drobnymi kamieniami.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + dziewiętnaście =