Jak optycznie wydłużyć nogi?

Nie każda kobieta została obdarzona przez naturę długimi nogami, przyciągającymi wzrok mężczyzn. Z całą pewnością rozwiązaniem tej sytuacji nie są operacje, które generują ogromne koszty, a jednocześnie nie pozwalają osiągnąć pożądanych efektów. Z pomocą przychodzą natomiast różne rozwiązania w zakresie dobierania odpowiednich elementów garderoby, umożliwiające optyczne wydłużenie nóg. Doskonałym przykładem są choćby botki na słupku, które można kupić w większości sklepów sieciowych.

Odpowiednia stylizacja to gwarancja sukcesu

Jednym ze skutecznych sposobów na optyczne wydłużenie nóg są spodnie kończące się nad kostką. Z całą pewnością złym rozwiązaniem będą więc rybaczki, wszystkie modele trzy czwarte oraz z podwyższoną talią, ponieważ wizualnie skracają nogi. Dobrym wyborem będą natomiast dzwony, ewentualnie spodnie delikatnie rozszerzane w nogawce, koniecznie bez zbędnych przetarć i zdobień (najlepiej klasyczne). Powinno się je dobierać pod kolor butów lub skarpet.

Ciekawym pomysłem są też stylizacje monochromatyczne i w paski. Panie pragnące wydłużyć sylwetkę mogą z powodzeniem nosić ubrania w podobnym odcieniu albo ze wzorami ograniczającymi się wyłącznie do pionowych pasków. Jeśli chodzi o sukienki, to zdecydowanie w tym przypadku polecane są modele odcinane pod biustem, z podwyższoną talią oraz ołówkowe.

Alternatywą mogą być spódnice w literę A, ewentualnie wersje do kostek, ale jedynie pod warunkiem, że dobierzemy do nich buty na wysokim obcasie. Te ostatnie powinny być w kolorze cielistym – takie modele ma w swojej ofercie niemal każdy sklep z butami.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + sześć =