Jak optycznie wydłużyć nogi?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie każda kobieta została obdarzona przez naturę długimi nogami, przyciągającymi wzrok mężczyzn. Z całą pewnością rozwiązaniem tej sytuacji nie są operacje, które generują ogromne koszty, a jednocześnie nie pozwalają osiągnąć pożądanych efektów. Z pomocą przychodzą natomiast różne rozwiązania w zakresie dobierania odpowiednich elementów garderoby, umożliwiające optyczne wydłużenie nóg. Doskonałym przykładem są choćby botki na słupku, które można kupić w większości sklepów sieciowych.

Odpowiednia stylizacja to gwarancja sukcesu

Jednym ze skutecznych sposobów na optyczne wydłużenie nóg są spodnie kończące się nad kostką. Z całą pewnością złym rozwiązaniem będą więc rybaczki, wszystkie modele trzy czwarte oraz z podwyższoną talią, ponieważ wizualnie skracają nogi. Dobrym wyborem będą natomiast dzwony, ewentualnie spodnie delikatnie rozszerzane w nogawce, koniecznie bez zbędnych przetarć i zdobień (najlepiej klasyczne). Powinno się je dobierać pod kolor butów lub skarpet.

Ciekawym pomysłem są też stylizacje monochromatyczne i w paski. Panie pragnące wydłużyć sylwetkę mogą z powodzeniem nosić ubrania w podobnym odcieniu albo ze wzorami ograniczającymi się wyłącznie do pionowych pasków. Jeśli chodzi o sukienki, to zdecydowanie w tym przypadku polecane są modele odcinane pod biustem, z podwyższoną talią oraz ołówkowe.

Alternatywą mogą być spódnice w literę A, ewentualnie wersje do kostek, ale jedynie pod warunkiem, że dobierzemy do nich buty na wysokim obcasie. Te ostatnie powinny być w kolorze cielistym – takie modele ma w swojej ofercie niemal każdy sklep z butami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dentysta – kiedy należy udać się na wizytę?
Dentysta – kiedy należy udać się na wizytę?
Kiedy należy udać się do dentysty to jedno z tych pytań, na które wielu osobom trudno znaleźć odpowiedź. Choć to […]
Jakie są najmodniejsze krzesła?
Jakie są najmodniejsze krzesła?
Dawno już minęły czasy, kiedy to krzesła stanowiły zaledwie dodatek do aranżacji wnętrza. Współcześnie to właśnie ten niezbędny w każdym […]
Jak zachować zabytkowy widok miasta?
Jak zachować zabytkowy widok miasta?
Zabytkowy wygląd ulic w miastach należy pielęgnować. Uliczki i ścieżki w miastach często wykonane są z bruku. Nadaje to klimat […]