Drobiazgi mające wpływ na atmosferę wesela

Organizacja wesela to proces niezwykle skomplikowany i wymagający podjęcia bardzo wielu istotnych działań. Jednym z nich jest zadbanie o szereg niewielkich elementów decydujących w dużej mierze o atmosferze całej uroczystości. Z pewnością nie obejdzie się bez księgi gości weselnych, do której wpisują oni życzenia, humorystyczne wierszyki bądź cenne rady dla Państwa Młodych. Mnóstwo ciekawie zaprojektowanych egzemplarzy znajdziemy na https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/ksiegi-gosci-weselnych/.

Każdy element odgrywa ważną rolę

Oprócz księgi gości na żadnej imprezie weselnej nie powinno zabraknąć dekoracji wejścia do sali. Znakomicie sprawdzą się tutaj w szczególności rozmaite kwiatowe kompozycje nawiązujące kolorystycznie oraz stylistycznie do wystroju wnętrza. Można też z powodzeniem zastosować szklane lampiony lub liście eukaliptusa. W każdym przypadku gwarantowany jest niesamowity efekt.

Inne pożądane elementy to znaki i drogowskazy wskazujące gościom kierunek poruszania się po obiekcie i w jego najbliższym otoczeniu. Warto dodatkowo zawsze dołączyć do zaproszenia dokładną mapkę dojazdu, która w znacznym stopniu ułatwi przybycie na uroczystość. 

Atmosferę przyjęciu nadadzą takie elementy jak:

– klimatyczne oświetlenie w postaci girlandów złożonych z małych lampek (rozwieszonych pod sufitem)

– atrakcyjne wizualnie, spersonalizowane karty menu (dzięki nim goście mogą dokonać wyboru ulubionych potraw)

– tablica z czytelną rozpiską poszczególnych stołów oraz przydzielonych do nich osób

– fotobudka przeznaczona do robienia zabawnych zdjęć

– drobne upominki dla zaproszonych gości – np. w formie słodkości owiniętych w ozdobny papierek

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × dwa =