Moda weselna 2021 – co założyć?

Może się wydawać, że moda weselna nie zmienia się od lat, ale królujące na parkietach świecące tafty, sztywne, marszczone fasony oraz misternie układane loczki odeszły już w niepamięć. Teraz prym wiodą zwiewne, powłóczyste tkaniny i kroje sprawdzające się również na czerwonym dywanie. Nadal obowiązują jednak zasady dotyczące kolorów, które wypada założyć na taką okazję. Zdecydowanie w tym przypadku odpada biel, ecru oraz kość słoniowa – są to barwy zarezerwowane dla panny młodej. W dobrym tonie jest też wybrać nieco skromniejszą kreację, by przyszła żona mogła skupić na sobie całą uwagę.

Jaką sukienkę wybrać na wesele

Śluby, a co za tym idzie, związane z nimi imprezy zazwyczaj odbywają się latem, gdy z nieba leje się żar. W takiej sytuacji warto wybrać sukienkę z delikatnej tkaniny. Dobrze, by maskowała ona mankamenty naszej sylwetki. Modele ołówkowe i tuby pięknie się prezentują w pracy, ale mając na uwadze ilość pysznego jedzenia na weselu, lepiej postawić na fason zasłaniający brzuch.

Świetnie sprawdzą się też kreacje maxi, bardzo modne wersje kopertowe oraz ponadczasowe princeski. Wszystkie możliwe propozycje, idealnie nadające się na tego typu imprezę, znajdziemy pod tym adresem internetowym https://www.kartes-moda.pl/. Doskonała jakość, perfekcyjne wykonania, jak również wysokogatunkowe, eleganckie tkaniny sprawią, że w czasie przyjęcia i szalonych tańców będziemy czuć się doskonale. By podnieść własny komfort w trakcie wesela, zadbajmy także o dobranie ładnych, ale przede wszystkim wygodnych butów na niezbyt wysokim obcasie.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 2 =