Jakie meble pasują do małej sypialni?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Rzecz oczywista: w sypialni musi być łóżko. Bardzo przydatny jest stolik czy nakastlik, niektórzy lubią mieć tu też swoje ubrani, ale co zrobić, gdy sypialnia jest mała?

Łoże królewskie i drobne dodatki

Jedna z metod to przestronne łóżko z szufladami pod spodem, do tego wąziutki stolik – lub blat połączony z łóżkiem za głowami. Tutaj króluje jeden mebel, a niewielka przestrzeń sypialni jest jego obramowaniem. Na łóżko warto położyć kilka poduszek, najlepiej w kolorze zasłon, na stolik doniczki ze sztucznymi kwiatami, książkę, lampkę nocną.

Jasne barwy i subtelność

Innym sposobem na małą sypialnię są delikatne meble (np. łóżko, toaletka, krzesło, nakastlik) – plecione, drewniane, metalowe z wygięciami i zawijasami. Utrzymane w tym samym stylu, dadzą wrażenie lekkości oraz elegancji. Najlepsze będą tu jasne kolory, pastelowe, subtelne, na tle podobnych w odcieniu ścian. Jednym z rozwiązań jest utrzymanie całości w bieli i jeden kolorowy akcent – obraz na ścianie czy egzotycznie barwna poduszka. Na https://euforma.pl dostępna w ciekawych wzorach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie czynniki wpływają na efektywne funkcjonowanie fabryki?
Przedsiębiorstwa produkcyjne, podobnie jak większość działalności przemysłowej, opierają się na zaawansowanych procesach technologicznych, automatyce i odpowiedniej organizacji pracy. Oczywiście, nadal […]
Zasuwa do drzwi – sklep sparta, rozwiązanie wcale archaiczne a skuteczne!
Zasuwa do drzwi – sklep sparta, rozwiązanie wcale archaiczne a skuteczne!
Zasuwa do drzwi to wiekowy sposób zabezpieczania domu, jednak wiekowy nie oznacza obecnie niepraktyczny. Wręcz przeciwnie, obecnie zasuwy wykonywane są […]
Gadżety, które zdobią i chronią smartfon
Gadżety, które zdobią i chronią smartfon
Smartfon jest jednym z tych urządzeń, które są najbliższe naszemu sercu. W końcu mamy go cały czas przy sobie i […]