Bar – jakie wyposażenie będzie do niego potrzebne?

Klimatyczny wystrój i wygodne, dopasowane wyposażenie baru jest niezwykle ważnym elementem który trzeba wziąć pod uwagę decydując się na otwarcie, bądź odświeżenie takiego miejsca. Warto wybierać meble wysokiej jakości, aby klienci z przyjemnością spędzali w nim długie godziny i chętnie powracali.

Wygodne siedziska – klucz do sukcesu

Schludna lada, błyszczące krany, oryginalne ozdoby i porządne stoły są niewątpliwie istotnymi obiektami wewnątrz baru. Nie można jednak zapominać o wygodnych, stabilnych miejscach do siedzenia, gdyż to one są zachętą do ponownej wizyty w barze, a także pozwalają gościom zatrzymać się w nim na dłużej. Warto postawić na unikalne, designerskie hokery, które są wspaniałą alternatywą dla zwykłych krzeseł. 

W zależności od klimatu baru, wybrać można hokery skórzane, bądź tapicerowane. Te pierwsze idealnie sprawdzą się w klimatach rockowych, nowoczesnych i loftowych. Tapicerowane będą natomiast komponować się we wnętrzach w stylu retro, o nieco jaśniejszym wystroju, a także w barach w stylu rustykalnym i w barach mlecznych. Hokery twarde natomiast będą się ciekawie prezentować we wnętrzach nowoczesnych i w barach z ciepłymi posiłkami.

Wybrać można hokery wysokie, które świetnie sprawdzą się przy ladzie baru, a także niskie, które mogą być dostawione do wolnostojących stolików.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 20 =