Bankiet w ogrodzie – wady i zalety

Przyjęcia mają to do siebie, że umilają ludziom czas. Wszystko powinno być więc dobrze zaplanowane oraz przemyślane. Szczególnie jeśli organizujemy przyjęcie ze szczególnej okazji – wtedy będzie ono zapamiętane na długo oraz uwiecznione na zdjęciach. W okresie wiosenno-letnim często zdarza się organizowanie przyjęć w ogrodach.

Takie rozwiązanie jest korzystne ze względu na sporą przestrzeń, jaka jest dostępna w ogrodzie oraz ładną, naturalną oprawę. Drzewa, trawa oraz kwiaty wspaniale wzbogacają wystrój bankietu i sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. Przed organizacją takiego wydarzenia warto jednak rozważyć wady i zalety tego rozwiązania.

Zalety bankietu w ogrodzie

Przyjęcia ogrodowe wspaniale się prezentują i pozwalają gościom poczuć się swobodnie. Świetnie sprawdzają się w takim przypadku stoły cateringowe oraz ładne i wygodne meble.

Niejeden producent mebli ogrodowych często produkuje specjalne linie mebli do takich przyjęć. Są to między innymi dość spore stoły oraz długie ławki czy też huśtawki. Kolejną zaletą przyjęć ogrodowych są też spore możliwości aranżacyjne oraz duża powierzchnia do ewentualnych tańców i zabaw.

Wady przyjęć na zewnątrz

Planując przyjęcie, należy uwzględnić prognozy pogody, które mogą okazać się nietrafne. Sporą wadą jest więc to, że nie wiemy, czy w dzień naszego bankietu nie spadnie deszcz.

Kolejną wadą jest fakt, że mieszkając w otoczeniu sąsiadów – nie możemy sobie pozwolić na muzykę grającą do późna – na bankiecie ogrodowym rozchodzi się ona po całej okolicy.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + szesnaście =