Aplikacje, które są przydatne w podróży

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ogromną zaletą podróży jest to, że kształcą i zapewniają naprawdę niezapomniane przeżycia. Dzięki ciągle rozwijającym się nowym technologiom, możemy ułatwić sobie każdy wyjazd za granicę i zminimalizować stres związany z jakimikolwiek problemami lub wątpliwościami podczas wycieczki. Jakie są najlepsze aplikacje, które przydają się w podróży?

MAPS.ME

Absolutny niezbędnik każdej osoby, która planuje jakikolwiek wyjazd. Konieczne jest pobranie potrzebnych map wcześniej, kiedy mamy dostęp do internetu. Dzięki temu, będziemy mogli korzystać z tej formy nawigacji będąc offline. Szybko i bezpiecznie doprowadzi nas do celu.

GOOGLE TRANSLATOR

Wszyscy dobrze wiemy, jak frustrujące jest, gdy nie potrafimy porozumieć się w obcym dla nas języku podczas wyjazdu. Tłumacz pozwoli nam na uniknięcie stresów związanych z komunikacją, ponieważ skutecznie przetłumaczy potrzebne nam zwroty. Daje także możliwość odsłuchania, jak powinna brzmieć poprawna wymowa każdego słowa.

BOOKING.COM

Jest to aplikacja, która należy do największego serwisu, służącego do rezerwowania noclegów. Gwarantuje szybkie i skuteczne znalezienie hotelu w miejscu, w którym planujemy nocować. Przydatna dla każdego turysty.

TRIPADVISOR

Dzięki tej aplikacji również mamy możliwość znalezienia najlepszego miejsca do noclegu, ale nie tylko. TripAdvisor doradza również, w jakiej restauracji powinniśmy zjeść obiad czy kolację (każda z nich jest oceniania przez użytkowników), a nawet sugeruje, które miejsca w danej okolicy warto odwiedzić.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Jagoda 15.12.2017

    korzystam z wszystkich tych aplikacji i bardzo ułatwiają podróżowanie, polecam bardzo 😀 !

  • joe 31.12.2017

    zgoda, dodałabym google maps- ja sćiągam mapy offline- dotad nie korzystałam z maps me

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Najważniejsze atrybuty kucharza
Najważniejsze atrybuty kucharza
Każdy zawodowy kucharz, poza posiadanymi zdolnościami kulinarnymi i smakiem musi posiadać kilka obowiązkowych atrybutów. Oprócz odpowiedniego stroju i czapki kucharskiej, […]
Na jaki zabieg medycyny estetycznej warto się wybrać?
Na jaki zabieg medycyny estetycznej warto się wybrać?
Zabieg HIFU to bezinwazyjny lifting twarzy, do którego przeprowadzenia wykorzystuje się jedynie fale ultradźwiękowe. Taka metoda odmłodzenia swojego wyglądu ma […]
Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę, przygotowując się do ważnego dla nas wydarzenia?
Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę, przygotowując się do ważnego dla nas wydarzenia?
Przygotowując się do udziału w ważnym wydarzeniu towarzyskim lub rodzinnym, oprócz wyboru eleganckiej kreacji, warto pomyśleć również o odświeżeniu fryzury. […]