Czy warto wybrać rolety dzień noc?

Urządzając własny kąt szukamy uniwersalnych rozwiązań do usprawnienia funkcjonowania swojego domu, dlatego z pewnością rolety w pasy dzień/noc wydają się interesującym rozwiązaniem. Choć nie ma rzeczy idealnych, to zalety rolet dzień-noc bez wątpienia przeważają nad wadami i warto rozważyć ich wybór do własnego mieszkania.

Za dnia osłaniają szybę, blokując nadmiar światła i odgradzając od spojrzeń sąsiadów, spełniając funkcję klasycznych firanek, wieczorami natomiast przejmują zadanie tradycyjnych rolet zapewniając nam prywatność i osłaniając od porannego słońca.

Regulując przepuszczalność światła wpływamy nie tylko na rozjaśnienie czy zaciemnienie pomieszczenia, ale również na wystrój okna.

Poziome pasy na półprzezroczystym materiale doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach o minimalistycznym wystroju.

Rolety dostępne są na zamówienie – przeważnie będzie od nas wymagany kontakt przez stronę producenta, a po podaniu wymiarów otrzymamy wycenę, zaś a dla klientów o standardowych wymiarach okien mamy dobrą wiadomość- rolety znajdziecie państwo w każdym markecie budowlanym. Nowością w ofercie są również modele dostępne w wersji balkonowej, także jeśli okna są uchylne (Sprawdź przykładową ofertę: rolety na balkon). Dzięki mechanizmowi z żyłką łatwo je uchylisz bez obawy o urwanie rolety.

Ostatnim atutem jest bezinwazyjny montaż. Podobnie jak w przypadku rolet na standardowe okna, rolety balkonowe możemy wybrać spośród rolet wolnowiszących lub zdecydować się na system oparty na zaczepach. W większości modeli użycie wiertarki nie będzie konieczne !

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście − 8 =